Hakkımızda

Hakkımızda

Özgün tasarımıyla merkezimize girdiğiniz andan itibaren huzur ve sakinlik hissedersiniz. Kendinizi özel hissedeceksiniz! Çünkü biz gerçek bir SPA MERKEZİ’YİZ.

Uzman ve deneyimli kadromuzla kusursuz hizmet alırsınız. Çalışanlarımız sadece uzmanlık eğitimi ve sertifika aldığı teknik ve tedavi usullerini uygular. Tüm çalışanlarımız etik kurallara uygun olarak mesleklerini icra ederler. Müşteri mahremiyetine saygı gösteririz. Tüm bakımlarda doğal ve organik ürünleri tercih ederiz. Sağlığınız için her türlü tedbiri aldığımızdan emin olabilirsiniz.

Her zaman müşteriler için temiz, güvenli ve profesyonel bir ortam sağlarız. Hizmetlerimizi özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde sürekli yenileriz. Şehrin ortasında kolay ulaşım, İstanbul’un en merkezi noktalarından birindeyiz. Paket uygulamalar ve üyelikte çok özel fiyat avantajı. İstediğiniz an gelebilir ve sadece size sunulan hizmetin keyfini sürersiniz. Beyler bu fırsat tam size göre, günlük koşturmaca ve iş stresinden yoruldunuz mu? Öyleyse hem keyifli anlar geçirmek, hem de tüm stresinizden arınmak için sizi Yeşim Spaya bekliyoruz.

PHOTO-2019-01-12-18-34-59